Szukaj połączenia
Wylot z:
Przylot do:
Data wylotu:
Data przylotu:
Pasażerowie (maksimum 9 osób)
Loty z Krakowa do Oslo od 99,00 zł

Wylot z:
Kraków, Polska

Lotnisko wylotu:
Kraków Balice (KRK)

Linia lotnicze:

RyanairNorwegian

Przylot do:
Oslo, Norwegia

Lotnisko przylotu:
Oslo - Oslo Airport (OSL) lub Oslo Rygge Apt. (RYG)

W południowo-wschodniej Norwegii w gminie Rygge znajduje się międzynarodowy port lotniczy Oslo Rygge. Jest to nowoczesne lotnisko oddane do użytku w 2007 r, przeznaczone jest głównie do obsługi tanich linii lotniczych. Położone jest w odległości 13 km od miasta Moss i 66 km od Oslo. Bezpośrednie loty na to lotnisko z Krakowa oferują tanie linie lotnicze Ryanair. Dzięki nim połączenie do Oslo realizowane jest w okresie wiosna – lato 2017 siedem razy w tygodniu. W poniedziałki lot dwa razy w ciągu dnia w godz 06:55-08:50 oraz w godz 18:10-20:05, we wtorki i środy w godz 12:45-14:40, w czwartki w godz 17:45-19:40, piątki w godz 13:40-15:35,w soboty w godz 13:30-15:25 oraz w niedziele w godz 12:35-14:30. Chcąc lecieć do Oslo liniami Ryanair sam możesz dokonać zakupu biletu online. Wybierz datę podróży i sprawdź jakie połączenie okaże się dla ciebie najbardziej korzystne. Tanie bilety Ryanair do z Krakowa Oslo już dziś.

Linie lotnicze Norwegian oferują swoim pasażerom codzienne loty z Krakowa do Oslo bilety lotnicze już od 199 zł/os. Sprawdź rozkład lotów i rezerwuj swój tani lot do Oslo z Norwegian.

Oferty lotów z Krakowa do Oslo
Wylot
Czas podróży: 13h 10m / 1 przesiadka
2017-05-02 19:20 Kraków (KRK)
2017-05-03 08:30 Sandefjord (TRF)
1
LO 3502
2017-05-02 19:20 Kraków (KRK)
2017-05-02 20:40 Gdańsk (GDN)
LO
2
W6 1743
2017-05-03 07:00 Gdańsk (GDN)
2017-05-03 08:30 Sandefjord (TRF)
W6
Przylot
Czas podróży: / -1 przesiadka
Sandefjord (TRF)
Kraków (KRK)
Oferta
Cena: 300 PLN
Wylot
Czas podróży: 13h 0m / 1 przesiadka
2017-05-02 19:30 Kraków (KRK)
2017-05-03 08:30 Sandefjord (TRF)
1
LO 3502
2017-05-02 19:30 Kraków (KRK)
2017-05-02 20:50 Gdańsk (GDN)
LO
2
W6 1743
2017-05-03 07:00 Gdańsk (GDN)
2017-05-03 08:30 Sandefjord (TRF)
W6
Przylot
Czas podróży: / -1 przesiadka
Sandefjord (TRF)
Kraków (KRK)
Oferta
Cena: 320 PLN
Wylot
Czas podróży: 1h 55m / Bezpośrednio
FR 8508
FR
2017-05-02 14:05 Kraków (KRK)
2017-05-02 16:00 Sandefjord (TRF)
Przylot
Czas podróży: / -1 przesiadka
Sandefjord (TRF)
Kraków (KRK)
Oferta
Cena: 334 PLN
Tanie przeloty do Oslo
Lot Data Promocji Linia Cena
Poznań - Oslood 2017-03-03 do 2017-06-3099.00
Katowice - Oslood 2017-03-03 do 2017-10-2779.00
Wrocław - Oslo Ryggeod 2017-03-02 do 2017-10-2899.00
Gdańsk - Oslo Ryggeod 2017-03-03 do 2017-09-0169.00
Gdańsk - Oslo Torpod 2017-03-01 do 2017-10-3079.00
Warszawa - Oslood 2017-03-10 do 2017-10-2999.00
Wrocław - Oslo Torpod 2017-03-03 do 2017-09-2599.00
Poznań - Oslo Ryggeod 2016-11-04 do 2017-09-0159.00
Łódź - Oslood 2017-03-02 do 2017-03-2699.00
Rzeszów - Oslood 2016-10-07 do 2016-11-0179.00
Kraków Oslo - Partner serwisu: Bilety Lotnicze Oslo dostarcza serwis Infoloty.pl